Dekorasyon Önerileri

Küçük Evler İçin 15 Dekorasyon Önerisi

Metrekare olarak küçük olan evlerde yaşayanlar için fotoğraflarla birbirinden şık 15 dekorasyon önerisi…

Son dönemde trendi artan stüdyo ve 1 oda 1 salon gibi düşük metrekareli evler, beraberinde bazı sorunları da getiriyor. 30-70 metrekarelik evlerin odaları ve salonlarının küçük olması dekorasyon açısından kısıtlama yaşanabiliyor.

Küçük odalar dekorasyon edilirken özellikle bölgenin her karışının kullanılabilir ve gereksiz eşyalardan arındırılmış olmasına öncelik verilmesi gerekiyor.

Küçük odalarda açık ve net renklerin kullanılması önerilir. Duvar rengi ve yer döşemelerinde açık renk kullanılarak oda olduğundan daha geniş ve ferah gösterilebilir.

Küçük salonlarda büyük oturma grupları yerine, değişik modellerde mobilyalar kullanın. Üçlü bir kanepenin etrafına tekli koltuklar veya puflar tercih edebilirsiniz. Kolsuz sandalyeler ile daha ferah bir görünüme ulaşılabilir.

Pratik çözümlerle küçük evlerde büyük yaşam alanları oluşturmak pek de zor değil… Boyut olarak küçük olan evlerin her metrekaresinden yararlanarak azami seviyede tüm ayrıntıları dahice kullanabilirsiniz. Böylelikle metrekare olarak küçük ama kullanışlılık açısından bir eve sahip olabilirsiniz.

İşte küçük odalar için fotoğraflarla 15 dekorasyon önerisi :

Contact form - Want More Details

Turkey, Antalya Alanya 07400 Kadıpaşa Mah. Elmas Sok. No :31 Alparslan Apt.
whatsappWhatsup Contact whatsappWhatsup Contact