رساله آپارتمان در ترکیه
ملک در ترکیه است تا کنون بالاترین مقیاس و به طور مداوم به رسیدن به ارتفاعات به ثمر رساند در سال های آینده در کنار. دلایل است تعجب آور نیست صنعت گردشگری، اما آن را قطعا تغییر ابعاد کامل املاک و مستغلات در ترکیه. رهبران در ساختمان اموال به تازگی اعلام کرد که آنها مایل به ایجاد سرمایه گذاری های عظیم در ترکیه و majorly به آلانیا. به تازگی، وجود داشته، خواسته های بسیار زیاد در خواص رساله در ترکیه.

کارشناسان املاک فاش کرده است که تولید ناخالص داخلی ترکیه از 3 درصد به 5.5 درصد افزایش یافته است، در دو سال گذشته با توجه به رساله آپارتمان در ترکیه. لوط بسیاری از سرمایه گذاران خارجی ابتکار عمل را به خرید زمین در آلانیا و پس از آن ساخت بالا افزایش خواص رساله در آلانیا گرفته اند. این بیشتر به اقتصاد ترکیه افزایش خواهد یافت و آن را توسعه بیشتر در رساله آپارتمان در آلانیا و دیگر خواص نخست از ترکیه.

این دوره لذت بخش برای سرمایه گذاران موجود و مالک خواص، که در حال حاضر خود را به برخی از این رساله خواص در ترکیه است. آنها می توانند از این فرصت برای خرید خواص جدید و حفظ خواص رساله های موجود خود را در آلانیا برای تولید درآمد سریع در آینده ای نزدیک استفاده کنید. بسیاری از خارجی ها بازدید ترکیه برای لذت و تعطیلات در هر سال، و در طول اقامت خود، آنها را در رساله آپارتمان در ترکیه سرمایه گذاری، مانند آپارتمان تعطیلات، که آنها را می گرداند مناسب، و منبع درآمد آسان از ارائه. دشوار است برای خرید رساله آپارتمان در آلانیا به عنوان بسیاری از طرح های وام بانک ترکیه برای خارجی ها در دسترس وجود دارد.

صرف نظر از بحران اقتصادی جهانی و تاثیر پیشرو آن را بر روی بسیاری از سرمایه گذاران، که تحصیل کرده است و امید زیادی به سرمایه گذاری در خواص رساله در ترکیه. خواص رساله در آلانیا در حال حاضر افزایش بالا تا به چشم انداز گسترده ای برای رشد بیشتر را به همراه بازگشت اجاره.

ترکیه ظاهرا با قدرت و سرعت از رکود اقتصادی در سراسر جهان ظاهر شد. این تاثیر گسترده در رساله آپارتمان در ترکیه و حتی کارشناسان املاک در سراسر جهان نشان می دهد، سرمایه گذاری به موقع در رساله آپارتمان در آلانیا و ترکیه است. خواص رساله در ترکیه گزینه های قابل اعتماد برای افرادی که به دنبال برای تولید بازده نسبتا سریع است. خواص رساله در آلانیا به نظر می رسد به عنوان یک انتخاب ایده آل بیرون آمدن از ترکیه در حال حاضر. ملک در ترکیه پررونق است با توجه به تاریخ شهر خود را بالا، روش های زندگی، چشم دیدن و فرصت های شیوه زندگی است. این علاوه بر کمک به افزایش تقاضا از رساله آپارتمان در ترکیه، که در میان چند مکان مالکیت مشروع در اروپا است.

برای چند ماه گذشته، رساله آپارتمان در آلانیا دریافت تعداد زیادی از شیفتگی سرمایه گذاران، به طور عمده از اروپا. تحولات قابل توجهی در خواص رساله در ترکیه بوده است، و عوامل املاک و مستغلات ترکیه به طور موثر استفاده از این زمان.

پروژه های مختلف جدید که شامل خواص رساله در آلانیا نورد، و آنها کاملا مقرون به صرفه با بازده عالی. برخی از مشتریان نیز در تلاش برای پیدا کردن هر رساله آپارتمان در ترکیه، و رساله آپارتمان در آلانیا دارای بالاترین دفترچه به دست آوردن سود های عظیم در آینده ای نزدیک. با وجود آلانیا در تاریخ و پیشینه غنی، پیشرفت های مدرن نشان می دهد تقاضا از ویژگی های مدرن موجود و درجه یک. این شامل با کیفیت بالا طراحی داخلی مدرن روزه، پارکینگ سالم و امن، ورزشگاه نزدیک و راحتی آبگرم و آلانیا ترکیه انتظار همه چیز را برای بازدید کنندگان و سرمایه گذاران.

Comments (10)

 1. avatar
  matehullah

  Hi . I am from Afghanistan and my name is matrhulla and i am journalist.yeah wanna buy an apartment in there but it price should be not expensive .

 2. avatar
  mojtaba

  salam Elina SOINIO man istuoram bir apartman turkiada alam alaniada nechaduor tashkor

 3. avatar
  farshid

  Dear sir, what is the min price in USD for buying apartment in cities of turkey? with 50000 USD can we act ?

 4. avatar
  Abdullah

  سلام خوب هستین خانه از 20 الی 30 هزار دالر باشد میخرم

 5. avatar
  Parvaneh

  سلام میخواستم قیمت خرید خونه در ترکیه را بدانم آیا اقامت میدهن یا نه

 6. avatar
  Parvaneh

  سلام میخواستم قیمت خرید خونه در ترکیه را بدانم آیا اقامت میدهن یا نه

 7. avatar
  Shukrullah

  2ROOMS 20$

 8. avatar
  Shukrullah

  2ROOMS 20$

 9. avatar
  Ali

  سلام یک اپارتمان ارزان قیمت همراه با اقامت ممنون

 10. avatar
  Ali

  سلام یک اپارتمان ارزان قیمت همراه با اقامت ممنون

Send a Comment

Securty Code
Turkey, Antalya Alanya 07400 Kadıpaşa Mah. Elmas Sok. No :31 Alparslan Apt.
whatsappWhatsup Contact whatsappWhatsup Contact